KONST / Litografier / Grafiska blad 10335008
nr 1033 5008
Grafiska blad
2 st, Chagall & Picasso, ej signerad, 38x28 & 23x39, lösa blad
Kondition: ena fuktskadad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:25:02
23/4 19:00:57